Showbiz

Lule Mustafa do t’iu habisë me pamjen e re

Lule Mustafa është më e vogla nga motrat Mustafa, të njohura si këngëtare të talentuara e të dashura prej shumë vitesh, shkruan “Kosovarja”.

E dijmë se të gjitha motrave Mustafa nga Mushtishti u shkon zëri, por më të famshmet e më të popullarizuarat, mbesin Safetja e Sahidja, që kanë ndër emrat e njohur të estradës sonë.

Edhe Lule Mustafa po mundohet t’ia del mbanë në rrugën e muzikës, të sjellë këngë e videoklipe të pëlqyeshme, e ti bëjë vetes vend në zemrat e njerëzve, shkruan “Kosovarja”.

Lulja së fundi ka ndryshuar shumë në stil dhe po duket mjaftë bukur./Kosovarja/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *