Showing 1 Result(s)
Showbiz

Habit Bleona Qereti, më shumë e dëgjojnë amerikanët se sa shqiptarët

Ajo ka vite që po përpiqet të depërtojë në tregun muzikor ndërkombëtar, por ende nuk ka arritur diçka konkrete. Bleona ka publikuar në “Instastory” disa statistika nga platforma muzikore “Apple Music”, ku tregon se nga cilat shtete kërkohet dhe dëgjohet më shumë muzika e saj, shkruan Kosovarja. Nga lista e postuar, shihet se Amerika prin …