Showing 1 Result(s)
Showbiz

Kush e tradhtoi Dhuratën? Kaq e dëshpëruar i thotë këto fjalë…

Është ndër këngëtaret e cila së fundmi po përflitet shumë për ngjashmërinë që ka me këngëtaren botërore, Jennifer Lopez, shkruan Kosovarja. Ajo ka treguar suksese në shumë projekte të realizuara, duke dëshmuar se është e lindur për skenë. Në rrjetet sociale është tejet aktive duke u ndjekur në çdo hap që bën si dhe duke …