Showing 1 Result(s)
Showbiz

Duda Balje tregon fytyrën engjëllore dhe sytë e mahnitshëm që ka!

Ka kohë që është pjesë e kuvendit të Republikës së Kosovës. Dhe tani, Duda Balje e cila njihet për sharmin dhe elegancën që ka treguar dhe tregon për vite e vite, sa ka që kur i është futur politikës në Kosovë, shpesh herë befason me dukjen, shkruan Gazeta Blic. Ajo është nëna e tre fëmijëve …