Showing 1 Result(s)
Lajme

Grabitje në Deçan, lidhet rojtari, vidhen paratë – ja deklarata e kryeprokurorit të Pejës

Një grabitje e rëndë ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në fshatin Isniq të Komunës së Deçanit. Rastin e ka konfirmuar për “Indeksonline” Kryeprokurori i Prokurorisë në Pejë, Agim Kurmehaj. Ai ka thënë se grabitja ka ndodhur në një depo në fshatin Isniq dhe për këtë janë duke u hetuar disa persona. Mësohet se gjatë …